Cennik niezgodności - warunki przyjmowania części - AutoNorma

Jakie są warunki przyjmowania starych części w celu zwrotu kaucji?

1. Ta sama stara część

W celu spełnienia warunków przyjęcia zwróconej części / starej części (ŚD) i uznania kaucji konieczne jest przesłanie tego samego starego odpowiednika do części odnowionej w celu zwrotu pełnej kaucji zwrotnej. Część musi mieć to samo oznaczenie (lub mieć numer zastępczy, który jest dostępny do wglądu dla każdej odnowionej części).

Uwaga: jeśli wyślesz część, która nie spełnia powyższego warunku, zwrotna kaucja nie zostanie uznana i zostanie zaoferowana cena zakupu części.

Przydatne linki:

Jakie ceny oferujemy przy zakupie części?
Jak prawidłowo znaleźć numer części?


2. Uszkodzenie części

W celu spełnienia warunków przyjęcia zwracanej części / starej części (SD) i uznania kaucji konieczne jest spełnienie wymagań, które są wyszczególnione w postaci cennika potrąceń, który jest dostępny do pobrania oraz zobacz poniżej. Aby uniknąć kolizji z kaucji zwrotnej, stara część nie może być uszkodzona mechanicznie (np. Pęknięty korpus turbosprężarki, poobijany korpus pompy itp.), Musi być kompletna tj. W stanie dostarczonej odnowionej części łącznie z zaślepkami i uszczelki (siłownik, serwomechanizmy pompy) i muszą się obracać (dotyczy rozrusznika, alternatora, serwopompy). Zakłada się jednak, że stara część może nie działać (nieszczelności, łożyska, węgle, uszkodzone elektroniczne siłowniki turbosprężarki itp.).

Uwaga: Wyjątki i dalsze rozszerzenia wymaganych jakości starej części dotyczą niektórych grup asortymentowych, patrz cennik opadów.

3. Czas powrotu

Okres zwrotu starej części określono na 30 dni od otrzymania części odnowionej. Możesz przedłużyć ten okres po konsultacji z obsługą klienta.

4. Cennik niezgodności

Tutaj możesz pobrać cennik potrącenia, według którego obniżamy cenę zakupu części.

Cennik niezgodności