Zalety zakupów na AutoNorma.pl - AutoNorma

Gwarancja profesjonalnych napraw

Firma AutoNorma ma własną produkcję, nie płacisz nikomu dodatkowych marży.

Oszczędność

kupować za wysoką cenę nową część lub ryzykować kupno starego produktu (niepewnego pochodzenia i bez gwarancji), gdy możesz zamówić u nas bez wysiłku i długiego oczekiwania zregenerowaną, 100 % sprawną część (z gwarancją)

Zyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2016

Oznacza to, że dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług, ale przede wszystkim jest on dla nas motywacją do utrzymania i dalszego ulepszania naszych standardów obsługi.

Zamów dziś, dostarczymy jutro

Dzięki naszym ulepszonym procesom możemy dostarczyć Państwu zamówiony produkt już na następny dzień roboczy

Kaucję zwracamy w ciągu 10 dni roboczych 

W przypadku zakupienia produktu z kaucją zwrotną, gwarantujemy zwrot pieniędzy na Państwa konto w ciągu 10 dni roboczych

Tradycja sprzedaży

Nie muszą się Państwo obawiać współpracy z nami. Od ponad 8 lat jesteśmy obecni na rynku części regenerowanych.
https://www.autonorma.cz/img/cms/protokol.png

Gwarancja

Korzystamy tylko z oryginalnych części zamiennych. Wszystkie produkty testujemy, tak abyśmy mieli 100% pewność, że działają one prawidłowo. Zawsze dołączamy protokół potwierdzający ich 100% funkcjonalność.

https://www.autonorma.cz/img/cms/sklad.png

Mamy ponad 5000 produktów w magazynie

Dzięki zwiększeniu powierzchni magazynów możemy teraz dostarczać produkty jeszcze szybciej niż wcześniej! W przypadku zamówienia złożonego do godziny 16:00 produkt, który mamy w magazynie, dostarczamy w ciągu 24 godzin.

Opakowanie jest gwarancją jakości

Zwracamy dużą uwagę na opakowanie naszych produktów, tak aby nie uległy one uszkodzeniu podczas transportu. Wszystkie produkty starannie pakujemy i bezpiecznie dostarczamy naszym klientom.

Wysoka jakość, niska cena

Proces regeneracji wiąże się z kosztami, mimo to nasze produkty oferujemy w przystępnych cenach. Jeśli znajdą Państwo lepszą ofertę, prosimy o kontakt.  

Blog AutoNorma

Jeśli szukasz wskazówek i aktualnych informacji ze świata regenerowanych części, odwiedź naszą stronę Blog.